0 Shares

A II. korcsoportos leány kosárlabda  csapatunk  május 23-án  szerepelt a diákolimpia városi döntőjében.  Közös örömünk, hogy a rendkívül fiatal csapat két nagyon jó mér-kőzést játszott. Az első megmérettetésünk az Arany János Általános Iskola csapata el-len volt, ahol 10 pontos győzelmet arattunk. Másodikként a  Vásárhelyi  Pál  Általános Iskolával  játszottunk. A végig nagyon szoros meccsen néhány ponttal maradtunk le. Így  a  második helyet  szereztük  meg,  mellyel  bejutottunk a  bajai  megyei döntőre. Gratulálunk a lányoknak, csak így tovább!
A csapatot felkészítette: Radics Anna pedagógus.

HAJRÁ PETŐFI!

A csapat tagjai:
3.a osztályból:
Csaba Fanni Zoé
Orlov Nóra

4.a osztályból:
Ádám Kinga
Prikkel Jázmin

4.b osztályból:
Hegedűs Emese Dorka
Rónai Kamilla
Schnell Janina Réka
Szatmári Alíz
Véh Borka

4.c osztályból:
Halupa-Tiba Virág
Petromán Luna

5.a osztályból:
Orbán Luca Petra

0 Shares